0552 571 41 41

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Grafik Tasarım

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARI


Kurumsal Kimlik dediğimizde aklınıza basılı materyaller ve logo gelebilir. Ancak kurumsal kimlik çalışması bu kadar basite alınmamalıdır. Kurumsal Kimlik Çalışması bir bütün olarak ele alınmalıdır. Artık Dijital bir çağda yaşıyoruz. Basılı materyallere her zaman ihtiyaç duyulacaktır ama eskisi kadar önem arz etmemektedir. Bu bağlamda yapılacak Kurumsal Kimlik Çalışmalarını basitçe anlatmakta fayda var.


DİJİTAL DÜNYADA KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI


Kurumsal Kimlik Çalışmaları 2 aşamada değerlendirilmesi gereken bir konudur. Bunlardan ilki Dijital Kurumsal Kimlik çalışmasıdır. Dijital Dünyada firmanın bilinirliğinin artırılması için yapılan bir dizi çalışmadan oluşmaktadır. Marka bilinirliğinin artırılması, markaya değer kazandırılması, markaya güvenilirlik çalışması yapılması gibi konularda gerek arama motorlarında gerekse sosyal medya mecralarında çalışmalar yapılması gerekmektedir. Bu çalışmaların bütününe kurumsal kimlik çalışması diyebiliriz. İkinci aşamada da basılı materyaller gelmektedir. Karvizirler, sunum dosyaları, logo tasarımı gibi birçok alanda profesyonel çalışmalar yapılmalıdır. Bu şekilde iki aşamada yapılan çalışmaların etkisi daha yüksek olacaktır.

Mobil Uygulama

Arama motorları günümüzde mobil trafiğe daha çok önem vermektedir. Biz de bunun bilincindeyiz. E-Ticaret Sistemi yanında satışlarınızı kolaylaştıracak mobil uygulama da yanında hediye. Mobil uyumlu siteniz yanında bir de mobil uygulama olmasını sağlıyoruz.

Dijital Reklamcılık

Dijital reklamcılık sayesinde işinizi büyütürsünüz. Satışlarınızı artırırsınız, Potansiyel müşterilerinize reklam yaparak daha uygun maliyetlere daha yüksek kazançlar elde edersiniz. Google iş ortağı olan Firmamızla yapacağınız çalışmalar sayesinde Türkiye’nin en işlek caddesinde bir yeriniz olsun. Siz ne satacağınıza karar verin biz sattıralım.

E-ticaret Yazılım ve Sistemleri

Gelişen teknolojiye ayak uydurduk ve sizler için gelişmiş E-Ticaret scripti hazırladık. Kolay bir kullanıma sahip yüksek SEO Optimizasyonu olan bu E-Ticaret Sistemleri ile hızlı bir şekilde satışa başlayacak ve rakiplerinizi hızlıca geride bırakacaksınız.

Web tasarım hizmetleri

En güncel kod altyapısı ile %100 responsive web sitesi tasarlıyoruz. Modern bir yapıda ve size özel temalar tasarlayarak SEO uyumlu siteniz ile Dünyanın en büyük arama motoru olan Google'da hızlı bir şekilde yükselmenizi sağlıyoruz.

Özel Yazılım/Proje Geliştirme

Siz aklınızda ne varsa anlatın biz size en güncel kod yapısı ile temiz ve güvenlikli bir şekilde hayata geçirelim. Dijital Dünya da ki hayalinizi gerçekleştirmek bir tık yakınınızda. Yazılımda sınır yoktur, Programlayan da sınır vardır. Bu ilke ile çıktığımız yolda sizlerle birlikte gelişmek istiyoruz. Özel yazılım ile işinizi geliştirin hayalinizi gerçekleştirin

Kurumsal Kimlik & Grafik Tasarım

Bir markanız var ama istediğiniz yerde değil mi? Kurumsal kimlik çalışması ile bu bizim işimiz. Markanızın değerini artırmak için birkaç farklı yöntem ile en kısa zamanda markanızı hak etiği yerlerde göreceksiniz.