0552 571 41 41

Hakkımızda

Hakkımızda

Ticaret Yazılım E-Ticaret için komple çözümler üretmektedir. Firma olarak gelişen teknolojiler ışığında kendimizi sürekli güncellemekteyiz. Hazırladığımız E-Ticaret paketleri kullanıcı dostu arayüzü ve tecrübeler sonucunda elde edilmiş kullanım kolaylığı ile ön plana çıkmaktadır. Firma olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler üreterek, Dijital pazarlama alanında, web tasarım hizmetlerinde, SEO çalışmalarında, Kurumsal Kimlik Çalışmalarında kendisini yetiştirmiş ve konusunda uzmanlaşmış personeller ile birlikte çalışmaktayız. özel yazılım alanında aklınıza gelebilecek her konuda yazılım üretebilmekteyiz. Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal medya Pazarlaması, Google Reklamları konusunda Facebook ve Google firmalarının çözüm ortağıyız. Kazandır kazan prensibiyle hareket eden firmamız. Gelişen teknolojilere ayak uydurarak kendisini eğitmeye devam etmektedir.

Mobil Uygulama

Arama motorları günümüzde mobil trafiğe daha çok önem vermektedir. Biz de bunun bilincindeyiz. E-Ticaret Sistemi yanında satışlarınızı kolaylaştıracak mobil uygulama da yanında hediye. Mobil uyumlu siteniz yanında bir de mobil uygulama olmasını sağlıyoruz.

Dijital Reklamcılık

Dijital reklamcılık sayesinde işinizi büyütürsünüz. Satışlarınızı artırırsınız, Potansiyel müşterilerinize reklam yaparak daha uygun maliyetlere daha yüksek kazançlar elde edersiniz. Google iş ortağı olan Firmamızla yapacağınız çalışmalar sayesinde Türkiye’nin en işlek caddesinde bir yeriniz olsun. Siz ne satacağınıza karar verin biz sattıralım.

E-ticaret Yazılım ve Sistemleri

Gelişen teknolojiye ayak uydurduk ve sizler için gelişmiş E-Ticaret scripti hazırladık. Kolay bir kullanıma sahip yüksek SEO Optimizasyonu olan bu E-Ticaret Sistemleri ile hızlı bir şekilde satışa başlayacak ve rakiplerinizi hızlıca geride bırakacaksınız.

Web tasarım hizmetleri

En güncel kod altyapısı ile %100 responsive web sitesi tasarlıyoruz. Modern bir yapıda ve size özel temalar tasarlayarak SEO uyumlu siteniz ile Dünyanın en büyük arama motoru olan Google'da hızlı bir şekilde yükselmenizi sağlıyoruz.

Özel Yazılım/Proje Geliştirme

Siz aklınızda ne varsa anlatın biz size en güncel kod yapısı ile temiz ve güvenlikli bir şekilde hayata geçirelim. Dijital Dünya da ki hayalinizi gerçekleştirmek bir tık yakınınızda. Yazılımda sınır yoktur, Programlayan da sınır vardır. Bu ilke ile çıktığımız yolda sizlerle birlikte gelişmek istiyoruz. Özel yazılım ile işinizi geliştirin hayalinizi gerçekleştirin

Kurumsal Kimlik & Grafik Tasarım

Bir markanız var ama istediğiniz yerde değil mi? Kurumsal kimlik çalışması ile bu bizim işimiz. Markanızın değerini artırmak için birkaç farklı yöntem ile en kısa zamanda markanızı hak etiği yerlerde göreceksiniz.